.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....

Kochaj i akceptuj siebie w każdym wieku. Każdy moment życia jest dobry.

OAZA MUZYCZNA


Witaj na mojej stronie


 serafjogin, oaza muzyczna, afirmacjaseraf-jogin, oaza muzyczna , afirmacja, zdrowiaseraf-jogin, oaza muzyczna , afirmacja, zdrowia
Znajdziesz tu muzykę terapeutyczną przeznaczoną do medytacji oraz afirmacji życia oraz ćwiczeń mających na celu dążenie do samodoskonalenia się, uzyskania spokoju i wewnętrznej harmonii.
Zapraszam do zrelaksowania się i posłuchania muzyki. Jestem autorem utworów muzycznych, tworzę muzykę elektroniczną, teatralną, filmową, relaksacyjną i medytacyjną. Moje Filmy

Posłuchaj i zrelaksuj się
Usiądź wygodnie w fotelu, zapomnij o kłopotach i problemach tego świata. Przygaś światła, zapal świece, odpręż się. Muzyka jest jak powiew świeżego powietrza, którą można wciągnąć głęboko do płuc i poddać się mocy relaksu. Możesz słuchać muzyki na tej stronie lub ściągnąć na dysk swojego komputera i ciesz się nią do woli.

KRAINA ŁAGODNOŚCI - Muzyczny upominek dla Ciebie i twoich bliskich. Harmonia dźwięków.  Ta muzyka harmonizuje ciało, umysł, świadomość oraz duszę. W prowadza spokój i porządek w umyśle. 


Częstotliwości solfeżowe (Solfeggio Frequencies) odpowiedzialne są za regenerację i transformację DNA.528 Hz -- transformacja i cuda (naprawa DNA)W inżynierii genetycznej, do naprawy uszkodzonych "kodów życia" ulokowanych w komórkach ludzkiego ciała, stosuje się częstotliwość DNA 528 Hz.Zapraszam do posłuchania.   

 Moje Filmy
DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE