.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....

Kochaj i akceptuj siebie w każdym wieku. Każdy moment życia jest dobry.

417 Hz Solfeggio Frequency

417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie przemiany

Czas na zmiany !

Nie podoba Ci się praca w której tkwisz nieustannie. Jeśli masz myśli że: to nie jest to, co chcesz w życiu robić. Marnujesz swój cenny czas. To zmień coś wreszcie.
Twój los zależy od twoich nawyków.
i zacznij robić to co kochasz. Osobiści uważam, że to największe bogactwo. Jeśli np.uznasz, że od dziś zaczynasz myśleć pozytywnie i z większym dystansem do wielu rzeczy,  Nagle okaże się, że masz więcej siły na wykonywanie zwykłych codziennych prac domowych, przestajesz denerwować się na zapas, mija ból głowy, który dokuczał Ci często, widzisz świat dookoła w jaśniejszych barwach.  
Jeśli pragniesz w życiu zmiany, zacznij od tego, co najprostsze. Zatrzymaj się czasem, może w parku i usiądź na chwilę na ławce, popatrz na ptaki na drzewach, pomyśl o czymś przyjemnym. 
Pamiętaj o tym, że wielkie zmiany składają się z drobnostek, a każda drobnostka prowadzi cię do przodu- do sukcesu.  
Zbuduj sobie, stwórz "intencję" - to Twoje pragnienie, rodzaj prośby. Następnym elementem jest "wizja" tego, jak nasze życie może wyglądać po zmianie. Im bardziej ta wizja jest dokładna, tym lepiej odczujemy to, co możemy zyskać.  

....a potem to tylko "działaj"

Intencja + motywacja + działanie - to gwarantuje pozytywne zmiany.  Jak wiadomo każda zmiana wiąże się z pewnym oporem. Często boimy się zmian. Boimy się zmieniać siebie,czy też otoczenie. Dlatego, że zmiana wiąże się z niewiadomą i z ryzykiem i dlatego wygodnie jest odwlekać i liczyć na to, że coś się stanie samoistnie.   
Ktoś kiedyś powiedział iż wszystko na świecie działa dla Ciebie, nie przeciw Tobie. 
Wiedz że odwaga nie polega na nie odczuwaniu strachu, lecz na uznaniu, że coś jest ważniejsze niż lęk, który nas często paraliżuje w działaniu. 

Najlepszy czas na działanie i na zmiany jest teraz.

Powyżej dostroiłem jeden ze swoich utworów do częstotliwości 417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie przemiany, który pomaga w dokonywaniu zmian. Zapraszam do posłuchania i podzielenia się ze mną twoimi przemyśleniami.


Pozdrawiam ciepło !
serafjogin+

DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE