.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....Gitarowa Afirmacja Miłości

   AFIRMACJE   


Przyciągnij kochających ludzi !

Moja refleksja na temat przyciągania kochających ludzi jest taka:  każdy składnik tworzący nasze życiowe doświadczenie, zostaje do ciebie przyciągnięty przez odpowiedz prawa przyciągania do twoich myśli. Stan dobrostanu, twoje relacje z ludźmi  z partnerem czy z partnerką i  to jak jesteś traktowany w swoim związku - wszystko to dzieje się dzięki historii, jaką opowiadasz. Afirmujemy całe nasze życie od urodzenia. Opowiadasz cały czas swoje życie. Wypowiadaj świadomie swoje intencje. Wypowiadane afirmacje  (zdania pozytywne) możesz powtarzać kiedy chcesz i ile razy chcesz.)
Obrazy o pozytywnym działaniu zobacz tutaj. AFIRMACJA przez sztukę.

Jeśli pozwolisz sobie na zweryfikowanie i ulepszenie treści swojej historii, jaką opowiadasz każdego dnia, to na pewno twoje życie będzie coraz lepszą opowieścią i "cuda " jak nie którzy twierdzą na pewno się zdarzą. Afirmuj o miłości , o pozytywnych relacjach, które się odnoszą do twojej ukochanej osoby. To nastawienie pozytywne , ta energia, która będzie emanować z całej twej osobowości sprawi, że twoje życie będzie lepsze. Ponieważ tak się dzieje dzięki potężnemu Prawu Przyciągania. Jeśli twoje myśli będą pozytywne, będziesz  trwał w miłości, to słowa twe będą o miłości - mów o miłości. Pamiętaj myśli przechodzą w słowa, a słowa przechodzą w czyny (jeśli twe myśli są dobre o miłości to czyny i zachowanie twoje będzie przepełnione dobrocią i wejdzie ci w nawyk to wszystko. Nawyki przechodzą w charakter, tworzą naszą osobowość ( osobowość przepełniona miłością) a charakter kreuje już tylko przeznaczenie.
To są odwieczne prawa i reguły tego świata. Takie rozważania miałem dzisiaj gdy kosiłem trawnik w ogrodzie.
Myśl o miłości, mów o miłości, stań się  miłością.

Serdecznie zapraszam Cię do posłuchania i obejrzenia tej afirmacji miłości i podzielenia się zemną swoimi spostrzeżeniami na ten temat.

AFIRMACJA MIŁOŚCI
serafjogin+

DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE