.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....

Kochaj i akceptuj siebie w każdym wieku. Każdy moment życia jest dobry.

RADOŚNIE PODĄŻAJ PRZEZ ŻYCIEWyrzuć z siebie niepokojące myśli, oczyść umysł z brudu nagromadzonego przez lata. 

Jeśli szczęście zależy od sposobu myślenia, jest rzeczą konieczną pozbyć się takich myśli, które sprowadzają uczucie zamartwiania się, przygnębienia i zniechęcenia.
Wyobrażaj sobie tylko rzeczy dobre i piękne, które chcesz aby zaistniały w Twoim życiu. Ty i Twój los dobry lub zły jest tym czym Twoje myśli, wyobrażenia i uczucia.

Mała kropelka miłości znaczy więcej niż cały ocean rozumu.
Uważam iż prawdziwe szczęście nie pochodzi z zewnątrz człowieka, z tego świata zewnętrznego, który nas  otacza - materialnego czy od innych ludzi, ale z wnętrza człowieka czyli z naszego serca. To właśnie w nim jest prawdziwa przyczyna szczęścia lub nieszczęścia.
Myśl z ufnością i wiarą, niech Twoje myśli będą pozytywne, przepełnione miłością. Myśl w kategoriach obfitości i dostatku - co zrobić, żeby sobie na coś pozwolić, a nie w kategoriach niedostatku. Myśl o rzeczach tak, by motywowały cię do rozważań i pozytywnych rozwiązań, nastawionych na sukces. Każdy z nas i Ty również, tak właśnie Ty.... jesteś bardzo wiele wart jeśli walczysz ze swoimi słabościami. 
Jak radośnie podążać przez życie? To proste - realizuj się poprzez swoje pasje i predyspozycje. Rób to do czego zostałeś stworzony.
Zdobywaj wiedzę, ucz się. Dobra wiedza uwalnia nas, leczy i buduje, pozwala kreować dobre relacje z ludźmi powodując wzrost i rozwój, a zła ogranicza, niszczy i powoduje chorobę.

Twoja wiara i zaangażowanie, może odrobina trudu włożonego, plus wytrwałość, to  pozwoli na pewno odnieść Ci sukces zawodowy. Twoja droga przez życie będzie radosna. Odżywiaj swoje duchowe wnętrze, swój umysł, jedynie dobrymi myślami, abyś był zdrowy, pogodny i szczęśliwy. Jesteś połączony z nieograniczoną obfitością Wszechświata, korzystaj z niej do woli.

A TO DLA WAS - odrobina muzyki.
Pozdrawiam!
serafjogin+

DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE