.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....

Kochaj i akceptuj siebie w każdym wieku. Każdy moment życia jest dobry.

AFIRMACJA - SZTUKA - WIZUALIZACJA

AFIRMACJA POPRZEZ SZTUKĘ


Moc obrazu dostrzegalna jest na każdym kroku. Afirmacja poprzez sztukę ma bardzo mocny przekaz. Często obraz szybciej dociera do naszej podświadomości niż słowo. Patrząc na dzieło sztuki, które ma w sobie pozytywny przekaz programujemy się harmonizując swoje wnętrze. Obraz pokazuje nam to co pragniemy. Możemy dostrzec w nim szczęście, radość miłość i obfitość.


Dream love - śnić miłość  to przekaz artysty w tym namalowanym obrazie. "Bezwarunkowe szczęście, radość i miłość są dla mnie w pełni bezpieczne i naturalne". Poezja jedności w miłości. Przekaz ponad czasowy wszystko zaczyna się od miłości i trwa w miłości.
 Śnić Miłość


Obraz ten to Afirmacja miłości, mądrości i mocy. Niech każdy w życiu doświadcza samej radości, miłości, bogactwa i spełnienia bez względu na to co się dzieje dookoła. Obraz Dream love - śnić miłość to Afirmacja miłości. Patrząc na niego codziennie będzie Tobie przypominał o sensie istnienia i przyciągał myśli pełne miłości, radości i szczęścia. Bo miłość jest najpotężniejszą siłą we Wszechświecie.


Obraz " Muzykanci z Mediolanu"  to przekaz radości, zadowolenia i satysfakcji. Radość jest jak światło, które rozświetla ciemność. Przychodzimy na Ziemię, nie po to, aby cierpieć lecz po to, by kochać i cieszyć się życiem. Z pasją podążaj do celu, a nasza radosna energia rozświetli to czym się zajmujemy.
 Muzykanci z Mediolanu

Ta afirmacja radości, niech ci przypomina codziennie abyś żył w radości i szczęściu. Bo umiejętność radowania się życiem, jest cudowną drogą, prowadzącą nas do prawdziwego celu - miłości.


Image Hosted by ImageShack.us

Pozdrawiam
serafjogin+

DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE