.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....

Kochaj i akceptuj siebie w każdym wieku. Każdy moment życia jest dobry.

Pozbądź się destrukcyjnego myślenia


Pozbądź się destrukcyjnego myślenia, zamień negatywną siłę 
w pozytywną energię. 

W dzisiejszych czasach stoimy w obliczu życiowych sytuacji i problemów, które na próbę wystawiają samą chęć do życia. Egzystencja nasza nie jest usłana samymi pięknymi kwiatami. Zwichnięte myślenie, negatywa siła destrukcyjnego myślenia to źródło problemów tego świata. Myśli negatywne mogą być przyczyną udaru, samookaleczenia, ataku serca, agresji i bardziej drastycznego negatywnego podejścia do życia. 
Należy to myślenie destrukcyjne zmienić, najlepiej zaczynając od samych siebie. Początek jest w twoim umyśle, jest takie powiedzenie, że najlepiej zacząć od swojego ogródka.Nawet najdrobniejsza myśl zła, destrukcyjna może zniszczyć, zawłaszczyć kawał rzeczywistości.
W chwili pojawienia się myśli niepożądanej najlepiej, żeby była ona wypierana przez inną, bardziej pożądaną - pozytywną. Jakie to mogą być myśli?
Najlepsze są w tym wypadku myśli uduchowione, mające twórczy charakter zawierające wyobrażenia idei wysoko cenionych w religii czy filozofii.
Możemy zastosować również metodę wejścia w medytację, głęboki relaks albo jak najszybciej wejść w stan alfa i zidentyfikować destrukcyjną myśl, którą mamy w głowie.


Zastosujmy pozytywne myślenie, afirmację, możesz powiedzieć sobie" Mam tylko pozytywne myśli, mam ich coraz więcej"

Często w takich chwilach ludzie modlą się, wypowiadają mantry, afirmują. To pomaga!
Jest to pozytywne nastawienie - programowanie naszego umysłu.
Negatywne myśli nawet te słabe, podtrzymywane przez dłuższy czas mogą rozwinąć się w stan dla twego umysłu zabójczy - doprowadzić mogą do choroby.

Gdy tylko pojawią się pierwsze nieprzyjemne myśli zaprogramuj się przeciw ich końcowym nie dobrym efektom - niezależnie od tego czy miałaby to być depresja, ból głowy, złe samopoczucie, czy myśli negatywne o naszych bliskich. Pozbądź się destrukcyjnego myślenia, negatywnej siły. Uśmiechnij się i nadaj sens swoim działaniom przez myślenie pozytywne - afirmacje. Powtarzaj często - to pomaga: "Moje ciało, umysł i duch są zawsze w doskonałym zdrowiu" 

Pozdrawiam ciepło! 
 serafjogin+

 Moje Filmy


DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE