.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....

Kochaj i akceptuj siebie w każdym wieku. Każdy moment życia jest dobry.

INWESTUJ W SZTUKĘ

Obraz
Sztuka to jeden z najstarszych sposobów lokowania kapitału. Rynek sztuki nie jest przeznaczony wyłącznie dla najbogatszych i w każdym przedziale cenowym możemy znaleźć dzieła, które są wartościowe artystycznie  oraz  posiadają potencjał inwestycyjny. Sztuka dostarcza  nie tylko zysków, ale również satysfakcji z obcowania z unikalnym dziełem artysty.....

„sztuka i pieniądze chodzą ze sobą w parze“
Dzięki pojawieniu się nowych możliwości i modeli biznesowych w świecie wirtualnym, takich jak strony artystów, internetowe aukcje,  targi internetowe,  i nowe kanały komunikacji, rośnie przejrzystość rynków sztuki. Więcej ludzi odkrywa, że posiadanie  obrazów, rzeźb i przedmiotów kolekcjonerskich jest w zasięgu ręki. Gdy wzrasta zamożność społeczeństwa na świecie, a  kraj staje się bogatszy, pojawia się zainteresowanie przedmiotami z kręgu sztuki.

Gdy nabędziesz obraz i powiesisz go na ścianie to pamiętaj że wartość tego obrazu nigdy nie maleje, wręcz przeciwnie wartość obrazu z każdym miesiącem, rokiem rośnie. Dlatego obraz, który nabędziesz teraz nigdy nie straci na wartości i za kilka lat będziesz mógł go sprzedać za wartość kilkakrotnie lub nawet kilkanaście razy większą niż go kupiłeś. 
Pozdrawiam
serafjogin+

DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE