.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....

Kochaj i akceptuj siebie w każdym wieku. Każdy moment życia jest dobry.

WERSJA DLA KOBIET sesja afirmacyjna z DELFINAMI.


WERSJA DLA KOBIET sesja afirmacyjna z DELFINAMI.
Użyte wzorce myślowe:
....twoje ciało , umysł duch są zawsze w doskonałym zdrowiu....
....kochasz i akceptujesz siebie......
AFIRMACJA ZDROWIA - SESJA AFIRMACYJNA - PODPROGOWA subliminalna
Zaleca się słuchania na słuchawkach sesji afirmacyjnej.

Nasz umysł uczy się i zbiera doświadczenia przez całe życie.
Afirmacje to pierwszy krok do zmiany naszych wzorców, zmiany sposobu myślenia. Możesz uzdrowić swoje życie.....

PERCEPCJA PODPROGOWA (subliminalna) jest procesem rejestrowania informacji bez świadomości ich spostrzegania. Dotyczy bodźców wzrokowych lub słuchowych, które trwają zbyt krótko lub są zbyt słabe, by mogły zostać świadomie zarejestrowane.

Sesja afirmacyjna + przekaz podprogowy (subliminalny) została stworzona w specjalny sposób.

afirmacja, afirmacja zdrowia, PODPROGOWA, subliminalna, AFIRMACJE ZDROWIA SAMOLECZENIE, uzdrawianie, SESJA AFIRMACYJNA, sekret,


Sesja afirmacyjna zaczyna się w sposób tradycyjny. Słuchacz otrzymuje informację ( słyszy) słowa, które zostały użyte w nagraniu. Świadomie może je kontrolować i przyswajać. 


Słowa afirmacji powoli wyciszają się i następuje podprogowy (subliminalny) przekaz: tzn.- nie słyszy nasze ucho, ale słowa - dźwięki są nadal odbierane na poziomie podświadomości, 
Słowa docierają wprost do naszej podświadomości, pomijając krytyczny umysł. Nagranie zostało tak zrobione, aby słuchacz mógł w sposób bierny przyswoić pozytywne słowa afirmacji.

afirmacja, afirmacja zdrowia, PODPROGOWA, subliminalna, AFIRMACJE ZDROWIA SAMOLECZENIE, uzdrawianie, SESJA AFIRMACYJNA, sekret,


Słowa afirmacji są przyswajane przez nas świadomie oraz z wykorzystaniem podświadomości. Ucho ludzkie słyszy w przedziale od około 20 - 20000 Hz. Poniżej i powyżej tych częstotliwości nie słyszymy, ale dźwięki - wibracje docierają do naszego ciała - mózgu na poziomie podświadomości.

Po części podprogowej następuje powrót do tradycyjnego przekazu. Ponownie słuchacz otrzymuje informację - słyszy słowa, które zostały użyte w nagraniu. Świadomie je kontroluje i przyswaja.

afirmacja, afirmacja zdrowia, PODPROGOWA, subliminalna, AFIRMACJE ZDROWIA SAMOLECZENIE, uzdrawianie, SESJA AFIRMACYJNA, sekret,(1+2+1)
Przekaz słowny następuje poprzez: 
1.świadomość + 2.przekaz podprogowy (subliminalny) podświadomość + 1.świadomość

Czasem nasz umysł w wyniku złych nawyków (złego oprogramowania) odrzuca przyswajanie pozytywnego przekazu. Na poziomie podświadomości myślenie krytyczne jest pominięte. 

Pozdrawiam w wibracjach miłości!
serafjogin

DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE