.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....

Kochaj i akceptuj siebie w każdym wieku. Każdy moment życia jest dobry.

Afirmacja zdrowia / zdrowe serce / sesja dla Ciebie.Afirmacja zdrowia / zdrowe serce / sesja dla Ciebie. 
http://oazamuzyczna.blogspot.com/

Niech Twoje serce będzie zawsze zdrowe i radosne.

Siedem głównych czakr jest rozmieszczonych wzdłuż pionowej osi ludzkiego ciała. Wyglądem przypominają kielichy kwiatów, których węższy koniec sięga kanału energetycznego biegnącego wewnątrz kręgosłupa, a szerszy wydostaje się poza ciało z przodu. Pierwsza i siódma czakra ustawia się nieco inaczej - pierwsza rozchyla się kwiatem w dół naszego ciała i niejako zakańcza na dole kanał energetyczny, a siódma znajduje się na czubku głowy rozchylając się w górę.....Gdy czakry działają prawidłowo cieszymy się dobrym zdrowiem, tworzymy satysfakcjonujące związki, mamy interesującą pracę. Kiedy pojawiają się kłopoty ze zdrowiem lub inne smutne sytuacje, kiedy nie umiemy kochać, cieszyć się życiem, dogadać się z rodzicami lub dziećmi, rozwijać się twórczo, to bez wątpienia odbicie tej sytuacji znajdziemy w zaburzonym funkcjonowaniu czakr.


Zaburzenia w czakrach nie powstają samoistnie, lecz są skutkiem urazu, lęku, choroby. Poprzez uzdrawiające oddziaływanie na nasze centra energetyczne możemy usunąć nie tylko objawy choroby, ale również ich pierwotną przyczynę. W czakrach gromadzona jest pamięć o tym, co wydarzyło się kiedyś i co spowodowało zablokowanie prawidłowego przepływu energii, a następnie doprowadziło do choroby czy innego problemu.

Czwarta czakra, czakra serca Anahata – jest na wysokości serca. Czakry wypromieniowują na zewnątrz naszą energię, dzięki temu wpływamy na ludzi, zdarzenia, a także możemy dokonywać uzdrowień. W ciele występuje wiele większych oraz mniejszych czakr, jednak najważniejszych jest siedem głównych czakr, rozmieszczonych wzdłuż kręgosłupa. W każdej dominuje określona częstotliwość wibracji oraz odpowiedni kolor, odpowiadający głównemu zadaniu czakry. 

1. CZERWONA – CZAKRA KORZENIA

2.POMARAŃCZOWA – CZAKRA SAKRALNA

3.ŻÓŁTA – CZAKRA SŁONECZNA

4. ZIELONA – CZAKRA SERCA

5. BŁĘKITNA – CZAKRA GARDŁA

6. INDYGO – CZAKRA TRZECIEGO OKA

7. FIOLETOWA – CZAKRA KORONY

Afirmuj, ciesz się życiem i dobrym zdrowiem.

Pozdrawiam w wibracjach miłości 
serafjogin


DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE