.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....O MNIE


Biografia
Piotr Serafjogin naukę gry na gitarze i technikę kompozytorską kształcił u prywatnych nauczycieli. Prezentował swoje utwory na wielu koncertach, festiwalach i konkursach. Komponuje muzykę teatralną i filmową.

1978r. Powstały pierwsze grupy muzyczne z inicjatywy artysty. Jest to okres poszukiwań i poznawania różnych stylów muzycznych.

1995r. Z inicjatywy artysty powstaje grupa muzyczna „Ultra Free Orchestra” Muzycy eksperymentują i poszukują ciekawych form artystycznych. Dwa lata później robią duży krok w kierunku elektroniki i twórczości cybernetycznej. Zdecydowanie wzbogacili brzmienie. Większego znaczenia nabrały partie instrumentów klawiszowych, urozmaiceniu uległa struktura tworzenia . Fascynacja folklorem różnych narodów, jazz, muzyka poważna zdecydowanie zdominowała utwory. Obraz dźwiękowy zespołu to łączenie nowoczesnej techniki oraz tradycyjnych sposobów tworzenia muzyki, z użyciem standardowych instrumentów. Świat dźwiękowy kreowany przez muzyków jest osobista syntezą szeroko rozumianej rzeczywistości, oraz refleksja i zaduma nad życiem człowieka.

Muzyka trwa wiecznie, nigdy się nie rozpoczyna i nigdy nie kończy. Kosmos jest pełny różnych dźwięków wystarczy się tylko w niego wsłuchać. Ultra Free Orchestra to formacja grająca muzykę różnorodną. Repertuar to elementy muzyki klasycznej, sakralnej, jazzu, folkloru, oraz nowe struktury łączące w sobie różne style występujące w sztuce. Grupa koncertuje w teatrach, salach koncertowych i kościołach

2000r. Powstaje autorska ścieżka dźwiękowa do filmu reżyserii Witolda Adamczyka pod tytułem „ Zdzisław z Leśnej”

2001r.- 2004r. Koncerty-spektakle przeradzają się w duże formy sceniczne. To nowy eksperyment, zacierają się granice zwykłego koncertu estradowego i przenikają formy spektaklu teatralnego.

Relaks i harmonia.

Jest nowym okresem twórczości Serafjogina. Rozpoczyna działalność solową. Utwory zawierają naturalne dźwięki przyrody wkomponowane w subtelne melodie. Szum lasu i fal morskich, szmer strumieni i śpiew ptaków splecione są z nastrojowymi melodiami. Jest to okres w którym terapia dźwiękami, muzykoterapia wywiera duży wpływ w twórczości artysty. Muzyka i dźwięk leczy zarówno duszę i ciało. Muzykoterapia doprowadza do wewnętrznej harmonii podnosi odporność organizmu, wyzwala własne potężne mechanizmy obronne pomaga organizmowi bronić się przed chorobami, prowadząc niekiedy do samowyleczenia. Brzmienie odpowiednio dobranych instrumentów oraz dźwięków przyrody wprowadza w stan równowagi i harmonii korzystnie wpływając na wiele dolegliwości i schorzeń. Muzyka jako narzędzie do usuwania zmęczenia. Twórczość Serafina to poszukiwanie harmonii, medytacja i relaks. Kombinacja pełnej elegancji gry na gitarze klasycznej z magicznym brzmieniem fletów, stwarza niepowtarzalny nastrój spokoju, przygody i magii. Subtelne dźwięki fletów i gitar w wykonaniu muzyka są balsamem dla duszy. Sztuka ta zaprasza do zagłębienia się w samym sobie, wprowadza spokój, harmonię i równowagę. Melodyjne i rytmiczne utwory są źródłem relaksu, energii i afirmacji życia. Duchowa i mentalna nirwana. Muzyka zaprasza nas do medytacji oczyszczającej umysł z chaosu dnia codziennego. Kompozycje Serafina to idealne uzupełnienie kontemplacji. Muzyka ta świetnie nadaje się do medytacji, terapii, Rejki oraz głębokiego relaksu.

Ważniejsze koncerty, spektakle muzyczno – teatralne

„Obrazy i muzyka”
„Piękno natury”
„Pasyjny Koncert Ekumeniczny”
„Metamorfozy”
„Serce na dłoni”
„Oczekiwanie”
„Podróże muzyczne”
„Medytacja”
„Na urodziny”
„Katharsis”
„W krainie lilii”
„Rozważania o miłości”
„W krainie snu”

2000r.-2004r. Działalność koncertowa charytatywna na rzecz hospicjum św. Kamila w Bielsku-Białej

2006r. Rozpoczyna się nowy okres twórczości.
2007r. Powstała nowa płyta CD "Tajemnicze miasto"
2009r. Zrealizowano płytę CD "Anioł dobrej nowiny"
2011r. Nagrano płytę CD "Droga dla wybranych"
2012r. Płyta CD "Medytacja" DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE