.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....CZYM JEST AFIRMACJA?AFFIRMATIO – zgoda, aprobata, potwierdzenie, uznanie czegoś

Afirmacja https://youtu.be/H4GH9K9l7m8 jest krótkim tekstem odnoszącym się do naszych potrzeb i pragnień, którego celem jest wprowadzenie do naszej podświadomości pozytywnych wzorców życia.Jeśli przyjąć, że to my i tylko my jesteśmy odpowiedzialni za to, co dzieje się w naszym życiu, to także my sami możemy sprawić, aby było nam lepiej. Jedną z takich metod, niezwykle prostą i bardzo skuteczną, są AFIRMACJE.Afirmacja to pozytywne zdanie dotyczące nas samych; poczucie własnej wartości, bezpieczeństwa, celów życiowych, związków, finansów, emocji, zdrowia – wszystkiego, co uważamy za ważne i co chcielibyśmy zmienić. Pozytywne zdania powinno się tak formułować  aby podświadomość przerobiła je na nowy, efektywny program.Kilka ważnych zasad:

Wszystkie stwierdzenia formułuj w czasie teraźniejszym. Jeśli zasugerujesz podświadomości: „Będę zarabiał miesięcznie np. 5 tys. złotych”, to może nawet przyjmie tę informację bez większych problemów, ale będzie to oznaczało dla niej bliżej nieokreśloną przyszłość, a  podświadomość nie zna pojęcia czasu, dla niej wszystko dzieje się tu i teraz.JAKIMI METODAMI AFIRMOWAĆ?

Takimi, z którymi czujemy się najlepiej. Możemy  pisać, malować, śpiewać i wyobrażać sobie moment, który chcemy osiągnąć. Każda technika, która sprowadzi nas do bycia w pożądanym stanie jest dobra.

Afirmacje można sobie wielokrotnie powtarzać, można słuchać odtwarzane z nagrań albo pisać. Możesz wybrać własne metody skutecznej pracy z afirmacjami, takie które przyniosą najlepsze efekty.DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE