.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....KONCERTY - SESJE AFIRMACYJNE

PIOTR SERAF MUSIC STUDIO

Instrumenty:
gitary akustyczne, elektryczne, syntezatory, flety


Gatunki:
muzyka instrumentalna, muzyka elektroniczna, muzyka filmowa, jazz,
world music, muzyka relaksacyjna.działalność artystyczna

- 1978r. powstały pierwsze grupy muzyczne z inicjatywy artysty. Jest to okres  poszukiwań i poznawania różnych stylów muzycznych.

- 1995r. z inicjatywy Piotra powstaje grupa muzyczna „Ultra Free Orchestra” muzycy eksperymentują i poszukują ciekawych form artystycznych.


- 2000r. współpraca z reżyserem Witoldem Adamczykiem. Powstaje autorska ścieżka dźwiękowa do filmów pod tytułem „ Zdzisław z Leśnej” „Dwa razy siedem jest trzynaście”. 


- 2001r.- 2004r. koncerty-spektakle przeradzają się w duże formy sceniczne. zacierają się granice zwykłego koncertu estradowego i przenikają formy spektaklu teatralnego.


- 2005r. artysta rozpoczyna działalność solową.


- 2008r.- 2009r. współpraca  muzyczna dla Fundacji w Opolu.


- 2010r.- 2017r muzyka relaksacyjna-sesje zdrowia, to kolejny okres twórczości. Jest to okres w którym terapia dźwiękami wywiera duży wpływ w twórczości artysty.SESJA AFIRMACYJNA 
KODY UZDRAWIANIA 
Harmonia i relaks, antystresowa sesja muzyczno - relaksacyjna.Afirmacje zdrowia, miłości, obfitości, radości, bezpieczeństwa.  Na  sesji afirmacyjnej prezentowana jest  muzyka harmonizująca duszę i ciało, dostrojona do częstotliwości solfeżowych 528Hz, 432Hz wzbogacająca świadomość o najsubtelniejsze poziomy naszej jaźni. Sesja afirmacyjna pozwoli słuchaczowi wyciszyć się i osiągnąć  wewnętrzny spokój i harmonię. Dobre słowa mają uzdrawiającą moc. Muzyczne Spotkania Afirmacyjne to projekt propagujący zdrowy styl życia.


Czas trwania koncertu - sesji z afirmacjami i muzyką  (1- 1.5 godziny).


Zapraszam Osoby zmęczone, przepracowane lub zestresowane na wspólne spotkania przepełnione pozytywną energią. Jeśli kochamy siebie, wszystko nam się udaje. Pozostając w wibracjach miłości, radości i zdrowia, każda powstała w nas myśl tworzy naszą wspaniałą przyszłość. Brama wiedzy i mądrości jest zawsze otwarta. Wybrane przez Ciebie myśli o sobie i życiu, stają się prawdą dla Ciebie.

Podczas koncertu - spotkań autorskich z afirmacjami i muzyką można doświadczyć niezwykłych wrażeń. 
  • Odzyskać spokój ducha i jasność umysłu.
  • Zrelaksować się i odprężyć.
  • Odzyskać energię życiową.
  • Nabrać poczucia bezpieczeństwa, pewności siebie.

  • Odkryj i wykorzystaj potencjał sił wewnętrznych, mający decydujący wpływ na zachowanie zdrowia. Koncerty - spotkania organizuję aby podzielić się ze słuchaczami, swoją wiedzą. 

AFIRMACJA TO - ZGODA, APROBATA, POTWIERDZENIE

Afirmacja jest tekstem odnoszących się do naszych potrzeb i pragnień, którego celem jest wprowadzenie do naszej podświadomości pozytywnych wzorców życia. To myśl kreuje naszą rzeczywistość. To o czym myślimy, w co wkładamy nasze emocje, staje się naszym życiem. 

MUZYKOTERAPIĘ WYKORZYSTUJE SIĘ W CELU: 

ujawnienia i rozładowania zablokowanych emocji i napięć, poprawy relacji , nauki, odpoczynku i relaksacji, uwrażliwienia, wzmocnienia i ułatwienia rehabilitacji, procesu leczenia, poprawienia kondycji psychofizycznej, wzrostu pozytywnego nastawienia do życia i sił witalnych.

Muzykoterapia wpływa na słuchacza kojąco i uspokajająco.  Pozwala udać się w głąb siebie i tam zregenerować siły. Badania dowiodły, że po 10 minutach słuchania u większości osób zmęczenie mija, oddech staje się wolniejszy, a praca serca zwalnia. Muzykoterapia oprócz likwidacji zmęczenia gasi negatywne emocje, takie jak złość, niechęć, agresja. Pomaga w pracy, jak i w wypoczynku.

Muzyka relaksacyjna może być bardzo cennym narzędziem do doskonalenia relaksacji, może służyć jako tło do medytacji, czy też być używana dla ogólnego odprężenia i dobrego samopoczucia. Elementem, które istotnie na nas oddziałuje w muzyce relaksacyjnej jest m.in. sama jej barwa. Podobnie jak barwy obrazów, barwy kwiatów, barwa nieba itd. działają na nasze samopoczucie, dobór instrumentów naturalnych i elektronicznych w muzyce relaksacyjnej jest zazwyczaj taki, by już sama ich barwa działała na nas kojąco.

Coraz więcej osób poszukuje muzyki, przy której można ukoić przeciążone nerwy, zregenerować i uspokoić się psychicznie. Muzyka relaksacyjna zazwyczaj stara się wyrazić wewnętrzny pokój i miłość, harmonię płynącą z doznań duchowych i dostrzegalną w całym wszechświecie. Harmonię i prawdziwą radość odczuwamy zazwyczaj wtedy, gdy nasz umysł jest uspokojony.


DŹWIĘKI SOLFEŻOWE -  REGENERACJA - TRANSFORMACJA

Częstotliwości solfeżowe odpowiedzialne są między innymi za regenerację oraz transformację DNA. Jest to tzw. 9-tonowa skala czyli zestaw dźwięków, które wibrują dokładnie na częstotliwościach niezbędnych do transformacji.
W inżynierii genetycznej, do naprawy uszkodzonych "kodów życia" ulokowanych w komórkach ludzkiego ciała, stosuje się częstotliwość  528Hz. 
Słuchanie tych dźwięków w formie medytacji pomaga także w pozbyciu się wewnętrznego chaosu i niepokoju. Poprawia się znacznie nasza pamięć i koncentracja. Rośnie poziom inteligencji, potrafimy twórczo i skutecznie uczyć się oraz rozwiązywać problemy. Wzrasta skuteczność naszej pracy. Wzrasta pewność siebie. Poprawia się stan Twojego zdrowia. Skutecznie wyciszysz i zrelaksujesz się po dniu pełnym stresu. Szybko zregenerujesz siły. Oczyszcza umysł i ciało z toksycznych myśli i emocji. Rośnie Twoja kreatywność, pojawiają się twórcze pomysły. Wzrasta Twoja wrażliwość i intuicja (lepiej przewidujesz rozwój wydarzeń).       Zobacz Kanał YOU TUBE 

SESJE AFIRMACYJNE DLA CIEBIE - ZDROWIA, MIŁOŚCI, OBFITOŚCI, BEZPIECZEŃSTWA.


MOJE FILMY NA YouTube
POZDRAWIAM W WIBRACJACH MIŁOŚCI 
Piotr Serafjogin


DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE