.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....MER - KA - BA POLE ENERGETYCZNE CZŁOWIEKA


MER - KA - BA to ciało świetliste człowieka.
 Daje nam poszerzoną świadomość tego, kim jesteśmy, podłącza nas do wyższych poziomów świadomości.
MERKABĘ posiada każdy człowiek.


Mer - ka - ba jest  polem energii, która łączy ciało, umysł  i ducha razem ze sobą. To pole energii  ma średnicę ok. 18 metrów , proporcjonalnie do wzrostu człowieka. Geometryczne pole energii rotuje dookoła naszego ciała z prędkością bliską prędkości światła, ale większość z nas spowalnia je albo nawet zatrzymuje całkowicie dlatego, że nie kontrolujemy się na nim i nie używamy go. 
Kiedy pole te jest reaktywowane i wiruje prawidłowo, nazywane jest właśnie Mer - ka - bą. Całkowicie zaktywowana Merkaba wygląda jak struktura galaktyki - dysk merkaby.


Mer-Ka-Ba to pole elektro-magnetyczne o temperaturze około czterech stopni Kelvina i jest geometryczne w w swojej naturze. Jego geometrię nazywamy ”świętą geometrią” ponieważ ten szczególny wzór znajduje się we  wzorach wszystkich  rzeczy w stworzeniu.

Mer - ka - ba jest przeciwstawnie rotującym polem światła generującym poprzez swój ruch specyficzną geometryczną formę, która  równocześnie oddziałuje na  ciało umysł i ducha. Dzięki merkabie możemy doświadczać innych planów rzeczywistości i całego doskonałego potencjału Życia. 


Umiejętność aktywacji pola MER - KA - BA jest kluczem do odkrycia i wykorzystania jej niezwykłych możliwości. Można jej używać do ochrony, uzdrawiania, a także do kontaktu z Wyższym Ja. W praktyce jej możliwości są nieograniczone.


Mer oznacza rodzaj światła, które obracamy wewnątrz siebie.

Ka oznacza ducha, w tym przypadku odnosi się to do ducha ludzkiego.

Ba oznacza ciało ludzkie, choć również może oznaczać koncepcję rzeczywistości, którą ten duch stwarza i utrzymuje.

I tak całe słowo oznacza wirujące pole światła, które  zabiera ciało i ducha  z jednego świata do drugiego.

Poprzez prawdziwe życie w miłości Mer - Ka - Ba może spontanicznie ożyć: czyli, bardzo czysty ludzki charakter może przełożyć się na żywe pole Mer-Ka-Ba wokół osoby, nawet jeśli ta osoba nie wie początkowo o jej istnieniu.


Mer - Ka - Ba to pole życia i kiedy duch, który zamieszkuje ciało przypomina sobie o niej i zaczyna zmieniać pewne aspekty siebie, rozpoczyna się niesamowita przemiana. Mer-Ka-Ba może być aktywowana, za pomocą medytacji.Medytacja MER - KA - BA
Nauczanie o Oddechu Sferycznym z użyciem Techniki 18 Oddechów


DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE