.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....SOLFEGGIO HARMONICS - 528 Hz / 432 Hz

432 Hz Healing Meditation Music - serafjoginmedytacja zen, 


joga, spa, głęboki sen

Biochemicy używają częstotliwości 528 Hz do naprawy DNA człowieka. 528 Hz, tz: transformacja cudów (reperacja DNA). Stwierdzono, że już w wibracji 417 Hz cofają się wadliwe sytuacje i zachodzą pozytywne zmiany. Przebudzenie duchowe jest określone przez biochemików na 741 Hz, a 825 Hz - powrót do Źródła. W starym paradygmacie nauki i religii te informacje pozostały tajemnicą. Częstotliwość 528 Hz Solfeggio jest częstotliwością do transformacji  i naprawy DNA. Istnieje specjalny dźwięk i kolor miłości według dr Horowitza, badacza Harvardu. Nadawanie i dostrojenie się do tej częstotliwości 528 Hz otworzy Twoje serce, przyspieszyć gojenie ran, wesprze system odpornościowy, pomaga w rozwiązywaniu problemów,  oraz naprawia DNA.Posłuchaj muzyki - 528 Hz

@

Rosyjski biofizyk i biolog molekularny Piotr Garjajev poddaje DNA działaniu różnych wibracji, czyni to za pomocą promieniowania laserowego. Zauważył, że dźwięk wpływa na DNA.   Podobnie wpływa muzyka, odpowiednia częstotliwość dźwięku ma potężny wpływ na nasze DNA. 
W naszych mózgach emitowane są fale o niskich i wysokich częstotliwościach, produkowane są najczęściej przez nasze myśli. Te pozytywne zawierają ogromną energię i są zdolne do mutacji naszych genów. 


Znane są nam fale mózgowe: 
Fale delta mają częstotliwość 0 - 4 Hz. 

Fale theta mają częstotliwość od 4 Hz do 7 Hz. 
Fale alfa mają częstotliwość od 8 Hz do 13 Hz. 
Fale beta mają częstotliwość od 12 Hz do około 28 Hz, 
Fale gamma powyżej 40 Hz, do 80 -100 Hz.


Wszystko jest wibracją, a my sami dostrajając się do różnych częstotliwości i możemy wpłynąć tym samym na swoje samopoczucie oraz stan zdrowia.
Skala Solfeggio nazwana tak na cześć odkrywcy i badacza zagadnienia wpływu dźwięku na organizm ludzki, zawiera w sobie kilka kluczowych częstotliwości, jakie według odkrywcy i niektórych eksperymentujących z dźwiękiem ludzi, mogą w znacznym stopniu pomóc nam w uzdrawianiu naszego życia zarówno na poziomie fizycznym jak i w uzyskaniu duchowej harmonii.
Skala częstotliwości Solfeggio:
UT – 396 Hz – uwalnianie od poczucia winy i strachu

RE – 417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie przemiany
MI – 528 Hz – transformacja i cuda (naprawa DNA)
FA – 639 Hz – połączenie, relacje międzyludzkie
SOL – 741 Hz – budzenie intuicji
LA – 852 Hz – powrót do duchowościPosłuchaj muzyki dostrojonej do częstotliwości 417 HzDIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE