.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....AFIRMACJE ZDROWIA


AFIRMACJA ZDROWIA - MEDYTACJA  UZDRAWIAJĄCA.

Afirmacja zdrowia https://youtu.be/cYGG3cUaIsc medytacja pomoże zmienić negatywne myślenie na temat własnego zdrowia. Pozytywne myśli są o wiele silniejsze, niż negatywne. Autosugestia i afirmacja - medytacja są bardzo skutecznym sposobem przyśpieszenia procesu leczenia. Wiele chorób ma podłoże emocjonalne, jest spowodowane żalem do kogoś i niemożnością przebaczania. Pozbycie się urazów i wybaczenie jest bardzo ważne dla zdrowia. Ważne jest pragnienie zdrowia i uwolnienie się od negatywnych myśli w stosunku do siebie jak i do innych. Regularnie czytane, słuchane, pisane afirmacje naprawdę pomogą zmienić Twoje życie na lepsze. 


Korzystaj z tych afirmacji - medytacji tyle razy ile chcesz

>> kliknij na ikonę zdjęcia - oglądaj - słuchaj - afirmuj <<

 Afirmacja Zdrowia. Afirmacja Zdrowia

Zmieniając sposób myślenia, możemy zmienić całe swoje życie. Wiele  chorób zaczynają się w naszej duszy. Dlatego poprzez zmianę sposobu myślenia, możemy powrócić do dobrego zdrowia. Możemy je odzyskać, albo utrzymać. Podczas afirmowania zacznijmy od pojedynczej zmiany w naszym życiu, która mogłaby zmniejszyć oznaki choroby, bądź ryzyko jej powrotu. Może to być myśl związana ze zmianą zachowania czy akceptacją własnej osoby. Posłużmy się afirmacją aby dotrzeć do takiego miejsca w naszym wnętrzu, w którym jest spokój i nadzieja, a przede wszystkim zdrowie. Pamiętajmy, że dokonując w sobie zmian, wpływamy nie tylko na swoje życie, ale też na życie naszych bliskich. Myśl zawsze i powtarzaj sobie: "Moje ciało jest zdrowe; mój umysł jest genialny; moja dusza jest spokojna."

 AFIRMACJA ZDROWIA  AFIRMACJA ZDROWIA  AFIRMACJA ZDROWIA

Wciąż odkrywaj nowe sposoby poprawy swojego zdrowia. Twoje szczęśliwe myśli pomogą Ci stworzyć zdrowe ciało. Muzyka dostrojona do 528Hz + Afirmacja. Niech ciało , umysł i duch wibruje czystą energią Miłości. Dostrzeż w Sobie Boską moc i Boski potencjał twórczy. 528 Hz Solfeggio Harmonics - DNA Repair (Regeneracja DNA)

Częstotliwości solfeżowe (Solfeggio Frequencies) odpowiedzialne są  za regenerację i transformację DNA. 528 Hz -- transformacja i cuda (naprawa DNA) W inżynierii genetycznej, do naprawy uszkodzonych "kodów życia" ulokowanych w komórkach ludzkiego ciała, stosuje się częstotliwość DNA 528 Hz.

  AFIRMACJA ZDROWIA - 417 Hz   AFIRMACJA ZDROWIA - 528 Hz  REGENERACJA DNA 528 Hz Solfeggio Harmonics - DNA Repair (Regeneracja DNA

Każdego dnia budzisz się na nowo. To Ty decydujesz się na własny nastrój. Gdy Jesteś szczęśliwy/a, zdrowy/a to przez Twoje ciało przepływa uzdrowicielska moc. Daje Ci tą afirmację zdrowia - korzystaj z niej do woli. Niech Ci da dobre samopoczucie i chęć do działania. Stan błogości, zadowolenie z życia. Zdrowie i    nowe siły do codziennych zajęć.

DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE