.....WITAM CIĘ RADOŚNIE W WIBRACJACH MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI.....► DIETA MAI BŁASZCZYSZYN - OCZYSZCZAJĄCA - 10 dniowa

Maja Błaszczyszyn to dietetyk i bioenergoterapeuta. Opracowana przez nią owocowo-warzywna dieta oczyszczająca jest jedną z najbardziej popularnych w tej grupie kuracji odchudzających.


Na czym polega dieta Mai Błaszczyszyn? 

Przede wszystkim, jak w innych dietach oczyszczających, redukujemy liczbę przyjmowanych dziennie kalorii do maksymalnie 600. Dieta oczyszczająca Mai Błaszczyszyn trwa jedynie 10 dni, także mogą jej spróbować ci, którzy mają szczególnie duże problemy z wytrwałością – ciężko bowiem o krótsze diety. Ci, którzy obawiają się szoku dla organizmu, mogą przed jej stosowaniem trochę się przygotować, jedząc mniej lub zdrowiej niż zwykle, a najlepiej jedno i drugie. To na pewno nie zaszkodzi;)

Jeśli jednak uznasz, że dieta oczyszczająca Mai Błaszczyszyn jest nieodpowiednia, możesz spróbować innych  szybkich diet oczyszczających lub diety oczyszczającej doktor Ewy Dąbrowskiej. Zamiast diet oczyszczających można zastosować także bardziej klasyczne opcje takie jak bardzo popularna dieta 3D chili, dieta Dukana, dieta New Mayo Clinic czy dieta Kwaśniewskiego.Dieta oczyszczająca Mai Błaszczyszyn: Menu (jadłospis)

Dni 1-2

Śniadanie – sok z pomarańczy i cytryny z wodą (bez cukru!)
Reszta dnia – wybrany rodzaj owoców (arbuzy, winogrona, jabłka)

Dni 3-8

Śniadanie – owoce
Obiad – surówka warzywna z kiełkami i migdałami
Kolacja – warzywa na ciepło

Dni 9-10

Śniadanie – sok z owoców (bez cukru!)
Drugie śniadanie – musli z jogurtem
Obiad – sałata
Kolacja – sok z warzyw, chude mięso i puree z groszku lub surówka
Po stosowaniu tej diety należy przez dwa tygodnie nie przekraczać dziennego spożycia 1000 kalorii, aby nie cofnąć efektów diety oczyszczającej Mai Błaszczyszyn. Warto także wpoić sobie na dłużej zasady zdrowego trybu życia, można np. zacząć biegać wg. planu 10-tygodniowego lub 6-tygodniowego dla początkujących.

► Przed rozpoczęciem diety należy skonsultować się z lekarzem. Nie dla każdego bowiem taka dieta jest odpowiednią kuracją. Lepiej raz pójść do specjalisty przed rozpoczęciem odchudzania, niż potem chodzić do lekarza przez całe lata ze zmarnowanym zdrowiem.
DIETY DLA ZDROWIA - SPRZĘT POMOCNY W TWOJEJ KUCHNI

DIETY dla ZDROWIA

PRODUKTY PRZYDATNE W TWOJEJ DIECIE